Wyjątkowe

atrakcje ślubne

Miło nam poinformować, że współpracujemy z najlepszymi w branży ślubnej. Centrum Usług Weselnych to największa w Małopolsce firma zajmująca się kompleksową obsługą wesel. Mamy przyjemność obsługiwać wszystkie ich wesela od strony filmowej.
Ta współpraca przynosi też korzyści dla Was! Zamawiając kilka usług w jednym miejscu możecie liczyć na wyjątkowe rabaty.

Centrum Usług Weselnych

atrakcje

napisy LOVE, MIŁOŚĆ

Podświetlany napis LOVE lub MIŁOŚĆ, duże serce to dodatkowy element scenografii który zawsze doskonale wpasuje się do każdej sali weselnej i bardzo często Goście robią sobie pamiątkowe zdjęcia na ich tle. Mamy do dyspozycji różne napisy w różnej stylistyce. Białe, kolorowe, drukowane, pisane, żarówkowe, led, rustykalne, neonowe. Napisy są wysokości około 120 cm i szerokie do kilku metrów w zależności od wybranego napisu. Zapewniamy pełną obsługę z montażem i demontażem.

dj

DJ czy zespół o to jest pytanie?. Nie ulega wątpliwości, że od tej decyzji może zależeć końcowa ocena wesela przez Gości. To musi być strzał w dziesiątkę. Parkiet musi pękać w szwach, repertuar musi być bogaty i dostosowany do upodobań Młodych i ich Gości, zabawy i konkursy muszą być przeprowadzone z klasą i na poziomie. Odpowiemy na każde pytanie, powiemy o plusach i minusach takiego wyboru i zarekomendujemy sprawdzonych artystów, dysponujących bogatym repertuarem, zawodowym nagłośnieniem i oświetleniem, prowadzących wesele na wysokim poziomie artystycznym, osoby komunikatywne i kreatywne.

fotobudka

Bardzo popularna atrakcja dla Gości. Dzięki niej każdy będzie mógł uwiecznić chwilę spędzoną na waszym weselu. Zdjęcia robione są na miejscu i zaraz po sesji wreczane w formie wydruku z dołączonym wpisem, np. z datą wesela waszymi imionami. Do zdjęcia można użyć specjalnie przygotowanych gadżetów, które je uatrakcyjnią i spowodują, że będą one wesołe i oryginalne.

ciężki dym, fontanna iskier

Każda Młoda Para najbardziej na weselu przeżywa pierwszy taniec. Żeby z tego nieodłącznego punktu wesela zrobić jeszcze większe show proponujemy zastosowanie specjalnego urządzenia w postaci wytwornicy ciężkiego dymu która spowoduje, że tańcząc poczujecie się jak w chmurach. Dym wydobywający się z wytwornicy unosi się do poziomu waszych kolan tworząc wrażenie unoszącej się chmury. Dodatkowo proponujemy dla urozmaicenia efektu zastosowanie fontann zimnych ogni. Możemy jednocześnie odpalić 8 wyrzutni, wysokości do 3 m i do 30 sekund pracy. Fontanny są z atestami dostosowane zarówno do użytkowania wewnątrz jak i na zewnątrz. Całość realizacji ustalamy z Państwem , dopasowując intensywność dymu i czas odpalenia fontann do utworu który będzie Państwa pierwszym tańcem, dzięki temu ten bardzo ważny punkt wesela będzie niezwykle widowiskowy. 

dekoracja światłem

Usługa skierowana do osób ceniących sobie piękno i przywiązujących dużą uwagę do szczegółów. Dekoracja światłem sali weselnej podkreśli range uroczystości, nada jej charakteru, dostojności, ożywi wystruj przygotowany przez florystkę. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest piękny końcowy efekt zdjęć, które wykona fotograf dokumentujący wesele. Zawsze staramy się dopasować kolor świateł do Państwa koncepcji kolorystycznej. Nasze urządzenia to listwy led oraz pary led z wiązkami światła RGBWA, dzięki czemu możemy wydobyć głębokie nasycenie z szerokiej palety barw. Możemy ustawić światła w różnych odcieniach w kolorze czerwonym, żółtym, zielonym, niebieskim, białym i złotym. Światła ustawimy przy oknach, wgłębieniach ścian, łukach,słupach, za stołem prezydialnym Państwa Młodych.

wedding planner

Jedni mówią „Wedding Planner” inni Konsultant Ślubny. Mówiąc krótko to osoba która ma zadanie spełnić marzenia i oczekiwania Państwa Młodych. Dokładnie wysłuchać ich propozycji, wizji, założeń i marzeń dotyczących ślubu i wesela. Na tej podstawie dopiero  zaproponować, podpowiedzieć, doradzić w każdym punkcie przygotowań do ślubu i wesela. Jeżeli Para Młoda nie ma jeszcze wybranej lokalizacji konsultant zaproponuje lokal odpowiedni do charakteru wesela, ilości Gości, budżetu. Razem z „Młodymi” przygotuje i zaplanuje harmonogram („kalendarz”) poszczególnych działań przed planowanym terminem ślubu i wesela. Weeding Planner jest cały czas do dyspozycji i w każdej sytuacji gotowy pomóc „Młodym”. Zaproponuje sprawdzonych i pewnych podwykonawców na których można liczyć w stu procentach. Ułoży i zaproponuje dokładny godzinowy scenariusz ślubu i wesela, jest obecny od przygotowań, aż do zakończenia wesela. Zadba o transport Gości, dopilnuje obsługę i podwykonawców. Państwu Młodym nie pozostanie nic innego jak świetnie się bawić i dbać o swoich Gości :). Zaufajcie doświadczeniu i skorzystajcie z pomocy konsultanta weselnego. Jednak zasada jest jedna. To Wasze wesele i to do Was należy zawsze ostatnie słowo! My jesteśmy tylko w pracy do dyspozycji „Młodych” i Gości weselnych. Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie gdzie poznamy Państwa oczekiwania i przedstawimy naszą pełną ofertę. Nasi konsultanci czekają na Państwa.

Centrum Usług Weselnych

Wesele inne niż wszystkie